Skip to content

– Chef’s Table –

Poznaj Let’s Nibble od kuchni!

Daj się porwać w pełną smaków i rozmów podróż kulinarną. Zapisz się na Chef’s Table, w którym może wziąć udział jedynie 6 osób. Wyjątkowe menu, 5 dań w wersji mięsnej lub wegetariańskiej, inny wymiar doświadczania kuchni foodsharingowej i długie rozmowy z naszymi kucharzami. 

Naszą inspiracją do stworzenia projektu Chef’s Table byli najwspanialsi kucharze tego świata, którzy smak i produkt traktują z wielkim szacunkiem. Nie inaczej jest w naszym przypadku. Duża dbałość o najwyższą jakość, smak i detale sprawiły, że chcemy zarażać tym innych. Pokażemy Wam, jak tworzyć wyjątkowe dania. 

W trakcie Chef’s Table będziecie mieli możliwość zagłębienia się w relację pomiędzy szefem kuchni a jego kuchnią, jak również dowiedzenia się, jakie wyzwania i pasje napędzają tych utalentowanych kreatorów smaków. Wierzymy, że gotowanie to nie tylko przygotowywanie posiłków, ale także wyraz sztuki. Łącząc świeże, najwyższej jakości składniki z nietypowymi technikami gotowania.

Nasz lokal oferuje menu degustacyjne, którego tematem przewodnim jest to, co w danym miesiącu nas zainspiruje. Możecie nam wierzyć, że każdy wtorek w Let’s Nibble będzie niezapomnianym doświadczeniem kulinarnym.

Kiedy?

W każdy wtorek o 19:30

Za ile?

Cena za 5-daniowe menu – 179 zł.